Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Pontarlier: Kindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Pontarlier: Kindlustusteenused

  • Avaldatud
    01/06/2022
  • Tähtpäev
    04/07/2022
  • Pakkumuste avamine
    04/07/2022
  • Leping sõlmitud
    09/12/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
ville de Pontarlier
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRC21 Doubs
Hankija asukoht
NUTS code: FRC21 Doubs
Ärivaldkond (peamine CPV)
66510000 Kindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
331,646.30 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
5
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

assurance " Responsabilité et risques annexes " - la prestation
supplémentaire éventuelle est définie à l'acte d'engagement valant Ccap et au cahier des clauses techniques particulières. Assurance " Flotte automobile et risques annexes " - les prestations supplémentaires éventuelles sont définies à l'acte d'engagement valant Ccap et au cahier des clauses techniques particulières. Assurance " Protection juridique des personnes physiques "Assurance "Tous dommages aux objets précieux et/ou d'exposition "Assurance " Tous risques instruments de musique "L'Acheteur se réserve le droit d'organiser la visite des risques à une date qui sera fixée en
fonction des demandes des candidats

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://agysoft.marches-publics.info
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/07/2022 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.