Publications Office of the EU
Sloveenia-Cerknica: Prügi ja jäätmetega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sloveenia-Cerknica: Prügi ja jäätmetega seotud teenused

  • Avaldatud
    31/05/2019
  • Tähtpäev
    27/06/2019
  • Pakkumuste avamine
    27/06/2019
  • Leping sõlmitud
    18/07/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Javno podjetje Komunala Cerknica d.o.o. Cerknica
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SI Slovenija
Hankija asukoht
NUTS code: SI Slovenija
Ärivaldkond (peamine CPV)
90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
570,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
563,436.43 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Predmet naročila so storitve prevzema, prevoza, obdelave in odlaganja mešanih komunalnih odpadkov.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Javno podjetje Komunala Cerknica d.o.o. Cerknica
Riiklik registrikood: 5067758000
Postiaadress: Notranjska cesta 44
Linn: Cerknica
NUTSi kood: SI
Sihtnumber: 1380
Riik: SVN
Kontaktisik: Primož Žalec
Peamine aadress: http://www.komunala-cerknica.si
Elektrooniliselt aadressil:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=9842
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/06/2019 09:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
570,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
563,436.43 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Publikus, gospodarjenje z odpadki d.o.o.
Postiaadress: Vodovodna cesta 97
Linn: Ljubljana
Sihtnumber: 1000
Riik: SVN
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.