-
Avaldatud28/04/2026
-
Tähtpäev28/05/2026
-
Pakkumuste avamine29/05/2026
-
Leping sõlmitud16/07/2026
-
Täna05/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti
„Plovdivi ülikooli „PAISY HILENDARSKI“ laboriseadmete ja -aparaatide tarnimine partiidena projekti BG16RFPR002-1.014-0007 „PERIMED-2 pädevuskeskus“ raames“
Käesoleva hanke ese on „Laboriseadmete ja -aparaatide tarnimine Plovdivi Paisii Hilendarski Ülikoolile partiide kaupa“ projekti BG16RFPR002-1.014-0007 „Perimed-2 pädevuskeskus“ raames, mis on jagatud kolmeks (kolmeks) osaks järgmiselt: Osa № 1: „Pilditsütomeetri“ osa № 2: „Automaatne rakuloendur (hemotsütomeeter)“ – partii № 3: „Mikrotsentrifuug“ – üksikpartiide alla kuuluvate seadmete üksikasjalik kirjeldus tüübi, koguse ja tehniliste omaduste kaupa on esitatud tehnilises kirjelduses, mis on käesolevate hankedokumentide lahutamatu osa.
https://app.eop.bg/today/574933
https://app.eop.bg/today/574933
38000000 - Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
50400000 - Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused
50000000 - Remondi- ja hooldusteenused
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.