Publications Office of the EU
Poola-Czempiń: Prügi ja jäätmetega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Czempiń: Prügi ja jäätmetega seotud teenused

  • Avaldatud
    27/09/2016
  • Tähtpäev
    08/11/2016
  • Leping sõlmitud
    28/12/2016
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Hankija asukoht
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Ärivaldkond (peamine CPV)
90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,293,398.41 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,177,698.70 PLN
Pakkumuse viitenumber
CZO.271.14.2016
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Opalenica, odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym odbiór odpadów komunalnych zebranych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na działce o nr ewid. 401/6 zlokalizowanej w obrębie Troszczyn w gminie Opalenica (dalej zwanego PSZOK), a także odbiór przeterminowanych leków zebranych w aptekach zlokalizowanych na terenie ww. gminy, oraz ich dostarczenie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym, gmina Czempiń lub do stacji przeładunkowych zlokalizowanych w Czarnej Wsi, gmina Grodzisk Wielkopolski i w Rumianku, gmina Tarnowo Podgórne w terminie od 1.1.2017 r. do 31.12.2019 r.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Postiaadress: ul. Kościańskie Przedmieście 2B
Linn: Czempiń
NUTSi kood: PL41
Sihtnumber: 64-020
Riik: POL
Kontaktisik: Bogusław Baraniak, Katarzyna Kraczewska-Ochmańska
Peamine aadress: http://www.selekt.czempin.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,293,398.41 PLN
Lepingu lõplik väärtus
3,177,698.70 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Postiaadress: ul. Szałwiowa 34 A/2
Linn: Plewiska
Sihtnumber: 62-064
Riik: POL

Ametlik nimi: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-Plus Sp. z o.o.
Postiaadress: ul. Szałwiowa 34 A/2
Linn: Plewiska
Sihtnumber: 62-064
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.