Publications Office of the EU
Norra-Oslo: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norra-Oslo: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)

  • Leping sõlmitud
    04/05/2021
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Oslo Universitetssykehus HF (hovedenhet)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NO081 Oslo
Hankija asukoht
NUTS code: NO Norge
Ärivaldkond (peamine CPV)
38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,000,000.00 NOK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

A high throughput system will be procured for optic analysis of structural variations in genomes, as a complement to whole-genome sequencing.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
3,000,000.00 NOK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Triolab AB
Postiaadress:
Linn: Mölndal
Sihtnumber:
Riik: SWE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.