Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Nice: Meditsiiniline laser, välja arvatud kirurgiline - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Nice: Meditsiiniline laser, välja arvatud kirurgiline

  • Avaldatud
    10/08/2017
  • Tähtpäev
    11/09/2017
  • Pakkumuste avamine
    13/09/2017
  • Leping sõlmitud
    18/12/2017
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
CHU de Nice
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Hankija asukoht
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Ärivaldkond (peamine CPV)
33128000 Meditsiiniline laser, välja arvatud kirurgiline
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
94,995.60 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
2017-018-FBSI
Kirjeldus

Location de lasers dermatologiques avec maintenance incluse et accessoires associes

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: CHU de Nice Hôpital de Cimiez pôle ressources matérielles — cellule des marchés
Riiklik registrikood: 260 600 705 000 40
Postiaadress: 4 avenue Reine Victoria CS 91179
Linn: Nice Cedex 1
NUTSi kood: FRL03
Sihtnumber: 06003
Riik: FRA
Peamine aadress: https://www.marches-publics.gouv.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/09/2017 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.