Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Poitiers: Tänavavalgustusseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Poitiers: Tänavavalgustusseadmed

  • Avaldatud
    17/07/2023
  • Tähtpäev
    22/09/2023
  • Pakkumuste avamine
    22/09/2023
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
grand poitiers communaute urbaine
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR France
Hankija asukoht
NUTS code: FR France
Ärivaldkond (peamine CPV)
34928500 Tänavavalgustusseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,250,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

accord-Cadre à bons de commande sans minimum et avec maximum de 1 250 000 euroHt mono-attributaire de fournitures
durée : 4 années à compter de la date de notification

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marches-securises.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/09/2023 16:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,250,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.