Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Brest: Mitmesugused tarkvaraarendusteenused ja arvutisüsteemid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Brest: Mitmesugused tarkvaraarendusteenused ja arvutisüsteemid

  • Avaldatud
    11/04/2022
  • Tähtpäev
    17/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    17/05/2022
  • Leping sõlmitud
    16/06/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
université de Bretagne Occidentale
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRH02 Finistère
Hankija asukoht
NUTS code: FRH02 Finistère
Ärivaldkond (peamine CPV)
72212900 Mitmesugused tarkvaraarendusteenused ja arvutisüsteemid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
240,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,350,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
2022-009ACM
Kirjeldus

réalisation de prestations de services en matière de maîtrise d'oeuvre déléguée d'applications informatiques pour l'université de Bretagne Occidentale

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2010215&orgAcronyme=f2h
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/05/2022 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.