Publications Office of the EU
Keemiaravitoolide tarnimine, kokkupanek, paigaldamine ja kasutuselevõtmine. - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Keemiaravitoolide tarnimine, kokkupanek, paigaldamine ja kasutuselevõtmine.

  • Avaldatud
    29/08/2025
  • Tähtpäev
    29/09/2025
  • Pakkumuste avamine
    29/09/2025
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Ärivaldkond (peamine CPV)
33192210 Läbivaatuslauad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
182,500.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
ZP.220.85.25
Kirjeldus

1. Lepingu ese on: Keemiaravitoolide (edaspidi „seadmed”) tarnimine, kokkupanek, paigaldamine ja kasutuselevõtmine. 2. Lepingu eseme kirjeldus on esitatud vormil „Nõutavad parameetrid“ (II lisa). SWZ‐le 2 (edaspidi ka „FPW”) tuleb see vorm tingimata esitada koos pakkumuse vormiga (II lisa). 1 vabakaubanduspiirkonda, edaspidi ka „FO“). 3. Hankija nõuab, et pakutavad seadmed oleksid meditsiiniseadmed 7. aprilli 2022. aasta meditsiiniseadmete seaduse (Poola ametlik väljaanne 2022, nr 2024. aasta ametlik väljaanne, punkt 1620 (muudetud kujul), edaspidi: „UoWM”), mis viiakse turule ja mida kasutatakse Poola Vabariigi territooriumil vastavalt kehtivatele õigusnormidele. 4. Tellija poolt vastavalt art. Riigihangete seaduse § 2 kohaselt sõlmitakse leping osadena, millest igaühe suhtes kohaldatakse eraldi menetlust. 5. Hankija ei luba konkreetses menetluses esitada osalisi pakkumusi. Korraldus koosneb ühest ülesandest. Menetlus puudutab ühte tüüpi seadmete ostmist. 6. Hankija ei luba esitada alternatiivseid lahendusi.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/09/2025 09:05
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Cena brutto -60%
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: parametry techniczne -35%
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: cost
Kirjeldus: okres gwarancji -5%
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
182,500.00 PLN
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.