Publications Office of the EU
Rumeenia-Botoșani: Teeehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Botoșani: Teeehitustööd

  • Tühistatud
    02/04/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Județul Botoșani
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO212 Botoşani
Hankija asukoht
NUTS code: RO212 Botoşani
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233120 Teeehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
3372955/2018/5
Kirjeldus

Obiectul contractului îl constituie executia lucrarilor aferente proiectului „Regiunea Nord-Est — Axa rutieră strategică 2: Botoşani-Iaşi”, COD SMIS 112979, in acord cu activitatile finantate prin contractul de finantare nr. 760 din 24.11.2017, asa cum sunt acestea descrise in documentatie tehnica care face parte integranta din prezenta documentatie de atribuire.
Valoarea totala estimată a contractului este de 254 036 553,75 RON fara TVA din care:
— Valoarea totală lucrări construcții montaj: 252 834 382,44 RON fara TVA,
— Valoare totală cheltuieli conexe organizării șantierului: 1 192 171,32 RON fara TVA,
— Valoare proiectare deviere retele Telekom: 10 000,00 RON fara TVA.
Așa cum reiese din devizul general al proiectului.
Perioada de garantie a lucrarilor este de cel putin 36 de luni. Durata de realizare a contractului nu contine si perioada de garantie a lucrarilor.
Autoritatea contractanta va raspunde în mod clar si complet tuturor solicitarilor de clar [...] detalii pe www.e-licitatie.ro

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.