Publications Office of the EU
CRO tegevus NCT uuringu NEOpredict-OMD läbiviimiseks - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

CRO tegevus NCT uuringu NEOpredict-OMD läbiviimiseks

  • Leping sõlmitud
    17/07/2026
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Universitätsklinikum Essen, AöR
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
73110000 Uurimistööteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2026 Dez03 - 006
Kirjeldus

Esseni ülikooli haigla soovib tellida NCT uuringu NEOpredict-OMD läbiviimiseks kliiniliste uuringute organisatsiooni (CRO).

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Zeitliche Umsetzung
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Frankfurter Institut für Klinische Krebsforschung IKF
Postiaadress:
Linn: Frankfurt Am Main
Sihtnumber: 60488
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.