Publications Office of the EU
Saksamaa-Büsum: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Büsum: Ehitustööd

  • Avaldatud
    29/10/2019
  • Tähtpäev
    28/11/2019
  • Leping sõlmitud
    16/12/2019
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Kur- und Tourismus Service Büsum
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Hankija asukoht
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,372,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,866,488.54 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Rohbauarbeiten einschließlich der Baustellen- und Sicherheitseinrichtung.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.e-vergabe-sh.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,372,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,866,488.54 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Kähler Bau GmbH & Co. KG
Postiaadress: Rechenmeisterweg 14
Linn: Büsum
Sihtnumber: 25761
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.