Publications Office of the EU
Tšehhi-Praha: Uurimis- ja arendustöö planeerimine ning elluviimine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi-Praha: Uurimis- ja arendustöö planeerimine ning elluviimine

  • Avaldatud
    12/04/2022
  • Tähtpäev
    10/05/2022
  • Leping sõlmitud
    30/11/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
ČR - Technologická agentura České republiky
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ0 Česko
Hankija asukoht
NUTS code: CZ0 Česko
Ärivaldkond (peamine CPV)
73300000 Uurimis- ja arendustöö planeerimine ning elluviimine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,862,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,861,736.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,862,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
2,861,736.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: EEIP, a.s.
Postiaadress: Šeříková 618/4
Linn: Praha
Sihtnumber: 15000
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.