Publications Office of the EU
Poola-Słupsk: Ravimid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Słupsk: Ravimid

  • Avaldatud
    24/06/2015
  • Tähtpäev
    30/07/2015
  • Pakkumuste avamine
    30/07/2015
  • Leping sõlmitud
    31/08/2015
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,500,870.85 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,697,896.67 PLN
Osade arv
43
Pakkumuse viitenumber
43/PN/2015
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych: leków, dietetycznych środków
spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w
Załączniku nr 2 do IDW (Formularz asortymentowo-ilościowy).

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/07/2015 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.