Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Somain: Teedevalgustuse paigaldamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Somain: Teedevalgustuse paigaldamine

  • Avaldatud
    24/09/2013
  • Tähtpäev
    04/11/2013
  • Leping sõlmitud
    27/12/2013
  • Täna
    07/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Commune de Somain
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45316110 Teedevalgustuse paigaldamine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
520,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
130,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
13M0014
Kirjeldus

Entretien, rénovation et création d'installations d'éclairage public, de signalisation et illuminations festives. Marché unique à bons de commande avec maximum et un opérateur économique.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Mairie de Somain
Postiaadress: place Jean Jaurès, BP 39
Linn: Somain
Sihtnumber: 59490
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
520,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
130,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SAS SME
Postiaadress: 580 rue des Galibots
Linn: Somain
Sihtnumber: 59490
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.