Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Pariis: Riistvara tõrgete kõrvaldamise nõustamisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Pariis: Riistvara tõrgete kõrvaldamise nõustamisteenused

  • Avaldatud
    12/12/2018
  • Tähtpäev
    17/01/2019
  • Pakkumuste avamine
    18/01/2019
  • Leping sõlmitud
    08/03/2019
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Paris Habitat — OPH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR10 Île de France
Hankija asukoht
NUTS code: FR101 Paris
Ärivaldkond (peamine CPV)
72120000 Riistvara tõrgete kõrvaldamise nõustamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,225,600.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
2018/251
Kirjeldus

Les prestations de support applicatif (lot 1) seront menées dans les équipes de support N1 ou N2 de Paris Habitat en charge des incidents et demandes sur les applicatifs. Les objectifs sont de qualifier les incidents internes, les résoudre ou les orienter vers le N2 en fonction de la nature de l'incident. Les objectifs pour le N2 sont d'analyser les incidents par rapport à l'ensemble du contexte et de résoudre l'incident en relation avec les experts N3 et avec les utilisateurs.
Les prestations de gestion de projet (lot 2) seront menées dans les équipes de support N2 et N3 de Paris Habitat. Les objectifs de ces prestations sont de piloter des projets, des évolutions ou de contribuer à l'animation du support afin d'assurer la bonne prise en compte des priorités des métiers.
Ces prestations sont centrées sur les principaux applicatifs de Paris Habitat Ikos et DCRM.
Les prestations seront commandées sous la forme d'unité d'œuvre définie au CCP.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://marches-publics.parishabitatoph.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/01/2019 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.