Publications Office of the EU
BG-Popovo: Metsandusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

BG-Popovo: Metsandusteenused

  • Leping sõlmitud
    24/01/2011
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG334 Търговище
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
77200000 Metsandusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,543.40
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Обект № 1102, Позиция №1
Kirjeldus

„Извеждане на отгледни сечи – прореждания в смесени широколистни насаждения, разкройване на сортименти съгласно БДС, извоз до временен склад, рампирането на маркираната дървесината от Обект №1102, позиция № 1- отдел: 309 ”з” с прогнозно количество от 491 пл. м.куб. маркирана дървесина от КЛФ-2011 на ДГФ на територията на ДЛС “Черни Лом”, гр. Попово.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

77200000 - Metsandusteenused

77211000 - Metsaraiega seotud teenused

77210000 - Metsaraieteenused

Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
8,543.40
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.