Publications Office of the EU
Tšehhi-Praha: Varakindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Tšehhi-Praha: Varakindlustusteenused

  • Avaldatud
    22/09/2023
  • Tähtpäev
    23/10/2023
  • Leping sõlmitud
    14/12/2023
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Energotrans, a.s.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ01 Praha
Hankija asukoht
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Ärivaldkond (peamine CPV)
66515200 Varakindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
14,829,863.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Riigihankelepingu ese on kindlustusandja kindlustustegevus, mis seisneb Energotrans, a.s. varade kindlustamises ja tegevuse katkestamise kindlustuses. Kindlustatud isik on Energotrans, a.s. käesoleva riigihankelepingu täitmiseks sõlmitakse kindlustusleping ühe tarnijaga.
Liikmesriik

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Energotrans, a.s.
Riiklik registrikood: 47115726
Postiaadress: Duhová 1444/2
Linn: Praha
NUTSi kood: CZ010
Sihtnumber: 14000
Riik: CZE
Kontaktisik: Monika Roučková
Peamine aadress: https://www.cez.cz
Elektrooniliselt aadressil:
https://nen.nipez.cz/profil/EGS
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
14,829,863.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Postiaadress: U Sluncové 711/8
Linn: Praha - Karlín
Sihtnumber: 18600
Riik: CZE

Ametlik nimi: Direct pojišťovna, a.s.
Postiaadress: Nové sady 996/25
Linn: Brno - Staré Brno
Sihtnumber: 60200
Riik: CZE

Ametlik nimi: Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Postiaadress: Římská 2135/45
Linn: Praha - Vinohrady
Sihtnumber: 12000
Riik: CZE

Ametlik nimi: MAXIMA pojišťovna, a.s.
Postiaadress: Italská 1583/24
Linn: Praha - Vinohrady
Sihtnumber: 12000
Riik: CZE

Ametlik nimi: Slavia pojišťovna a.s.
Postiaadress: Táborská 940/31
Linn: Praha - Nusle
Sihtnumber: 14000
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.