Publications Office of the EU
Saksamaa-Köln: T-särgid ja särgid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Köln: T-särgid ja särgid

  • Avaldatud
    08/04/2022
  • Tähtpäev
    01/06/2022
  • Pakkumuste avamine
    01/06/2022
  • Leping sõlmitud
    28/11/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
18330000 T-särgid ja särgid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
309,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
294,054.40 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Kirjeldus

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
01/06/2022 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.