-
Avaldatud19/11/2021
-
Tähtpäev21/12/2021
-
Pakkumuste avamine21/12/2021
-
Leping sõlmitud27/01/2022
-
Täna03/09/2026
Utiliidid
Poola-Bydgoszcz: Muusikariistad
wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Postiaadress: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Linn: Zielona Góra
Sihtnumber: 65-012
Riik: POL
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.