Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Tsiviilehitustööde nõustamisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Madrid: Tsiviilehitustööde nõustamisteenused

  • Avaldatud
    03/01/2023
  • Tähtpäev
    27/02/2023
  • Pakkumuste avamine
    29/03/2023
  • Leping sõlmitud
    18/10/2023
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Dirección General de Carreteras
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
71311000 Tsiviilehitustööde nõustamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
519,396.92 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
399,935.63 EUR
Pakkumuse viitenumber
230222828942
Kirjeldus

Redacción de propuestas de órdenes de estudio para actuaciones no simples (AC+T+TD) de desarrollo del plan de acción contra el ruido Fase II (PAR2): Demarcación de Carreteras de Madrid. Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia, Next Generation EU

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Dirección General de Carreteras
Riiklik registrikood: S2817015G
Postiaadress: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Linn: Madrid
NUTSi kood: ES300
Sihtnumber: 28071
Riik: ESP
Kontaktisik: Dirección General de Carreteras
Peamine aadress: http://www.fomento.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/03/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
519,396.92 EUR
Lepingu lõplik väärtus
399,935.63 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: TPF GETINSA EUROESTUDIOS, S.L.-EUROFINS CAVENDISH, S.L.U.
Postiaadress: C/ Ramón de Aguinaga, 8
Linn: MADRID
Sihtnumber: 28028
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.