Publications Office of the EU
Taani-Vejle: IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taani-Vejle: IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused

  • Välja kuulutatud
    11/10/2016
  • Eeldatavasti avaldatakse
    01/02/2017
  • Avaldatud
    07/09/2017
  • Tähtpäev
    05/10/2017
  • Leping sõlmitud
    14/06/2018
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Region Syddanmark
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK03 Syddanmark
Hankija asukoht
NUTS code: DK03 Syddanmark
Ärivaldkond (peamine CPV)
72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
13,353,000.00 DKK
Pakkumuse viitenumber
15/47835
Kirjeldus

Udbuddet vedrører Ordregivers indkøb af system til disponering af ambulancer, det vil sige:
- Disponeringsløsning til kontrolrum med integrationer til tredjeparter, herunder politiets vagtcentral,
- Klient til beredskaberne. Klienten skal kunne modtage opgave, foretage ruteberegning og afgive statusmeldinger og positioner,
- Leverandøren skal også levere drifts- og vedligeholdelsesydelser.
Disponeringssystemet skal leveres til Region Syddanmarks vagtcentral og skal desuden installeres i CarPC’en på de ambulancer, som Region Syddanmarks vagtcentral har disponerings-ansvaret/retten for.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Region Syddanmark
Riiklik registrikood: 29190909
Postiaadress: Damhaven 12
Linn: Vejle
NUTSi kood: DK03
Sihtnumber: 7100
Riik: DNK
Kontaktisik: Palle Andersen
Peamine aadress: www.rsyd.dk
Elektrooniliselt aadressil:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=193316&B=REGIONSYDDK
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
13,353,000.00 DKK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SimaTech
Postiaadress: Kirkebjerg Alle 84
Linn: Brøndby
Sihtnumber: 2605
Riik: DNK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.