Publications Office of the EU
Slovakkia-Žilina: Treeningsimulaatorid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakkia-Žilina: Treeningsimulaatorid

  • Avaldatud
    27/07/2021
  • Tähtpäev
    26/08/2021
  • Tühistatud
    03/09/2021
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Žilinský samosprávny kraj
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
34152000 Treeningsimulaatorid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
144,910.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
17_21_4
Kirjeldus

Predmetom zákazky je dodávka precvičovacích simulátorov strojov a zariadení pre potreby vyučovacieho procesu.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/433317
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/08/2021 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
144,910.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.