Publications Office of the EU
Itaalia-Novi Ligure: Jäätmete taaskasutusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Novi Ligure: Jäätmete taaskasutusteenused

  • Avaldatud
    13/10/2023
  • Tähtpäev
    15/11/2023
  • Pakkumuste avamine
    16/11/2023
  • Leping sõlmitud
    14/12/2023
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
SRT S.p.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITC18 Alessandria
Hankija asukoht
NUTS code: ITC18 Alessandria
Ärivaldkond (peamine CPV)
90514000 Jäätmete taaskasutusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
894,120.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
799,896.74 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Oggetto della prestazione è il prelievo, trasporto e recupero (operazioni di cui all’allegato C alla parte IV del d.lgs. 152/06) dei rifiuti costituiti da scarti di potatura e manutenzione del verde – CER 20.02.01, raccolti nel bacino di utenza di SRT, prevalentemente mediante raccolta differenziata domiciliare o conferiti ai centri di raccolta comunali, nonché provenienti da attività professionali di manutenzione del verde.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: SRT S.p.A.
Postiaadress: Strada vecchia per Bosco Marengo
Linn: Novi Ligure
NUTSi kood: ITC18
Sihtnumber: 15067
Riik: ITA
Peamine aadress: http://www.srtspa.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/11/2023 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.