Publications Office of the EU
Saksamaa-Bonn: Turu-uuringud - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Bonn: Turu-uuringud

  • Leping sõlmitud
    03/09/2019
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Bundesministerium für Ernährung und Landwirtschaft (BMEL)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE30 Berlin
Hankija asukoht
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
79311000 Turu-uuringud
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.01 EUR
Pakkumuse viitenumber
123-02.05-20.0085-19-II-E
Kirjeldus

Auftragsgegenstand ist die Wiederholung der Studie „Systematische Erfassung der Lebensmittelabfälle in privaten Haushalten in Deutschland“.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
0.01 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: GfK SE
Postiaadress: Nordwestring 101
Linn: Nürnberg
Sihtnumber: 90419
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.