Publications Office of the EU
Saksamaa-Dresden: Keskkoolide ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Dresden: Keskkoolide ehitustööd

  • Avaldatud
    06/03/2023
  • Tähtpäev
    12/04/2023
  • Pakkumuste avamine
    12/04/2023
  • Leping sõlmitud
    23/05/2023
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Landeshauptstadt Dresden, GB Bildung, Jugend und Sport, Amt für Schulen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45214220 Keskkoolide ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
209,389.25 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
145,442.94 EUR
Pakkumuse viitenumber
2023-401-00017
Kirjeldus

Fachlos 50: Tiefbau Medien

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.evergabe.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/04/2023 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
209,389.25 EUR
Lepingu lõplik väärtus
145,442.94 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: BAUHAUF GmbH
Postiaadress: Industriestr. 24
Linn: Coswig
Sihtnumber: 01640
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.