Publications Office of the EU
Poola-Łódź: Ravimid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Łódź: Ravimid

  • Avaldatud
    06/04/2022
  • Tähtpäev
    10/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    10/05/2022
  • Leping sõlmitud
    31/05/2022
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 Im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Hankija asukoht
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,570,135.80 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
21/PN/ZP/D/2022
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa produktów farmaceutycznych – programy lekowe dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, zwanych dalej towarem, spełniających opis i parametry graniczne oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 Im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Postiaadress: ul. Kopcińskiego 22
Linn: Łódź
NUTSi kood: PL711
Sihtnumber: 90-153
Riik: POL
Kontaktisik: Dział Zamówień Publicznych SP ZOZ USK nr 1 UM w Łodzi, 90-153 Łódź, ul.Kopcińskiego 22
Peamine aadress: http://www.barlicki.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/05/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.