Publications Office of the EU
Rumeenia-Piatra Neamț: Veterinaarteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Piatra Neamț: Veterinaarteenused

  • Leping sõlmitud
    15/06/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO214 Neamţ
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
85200000 Veterinaarteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,061,098.96
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,061,098.96 RON
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Concesionarea serviciilor prevăzute la art. 15 alin. (2) si (7) din Ordonanţa Guvernului nr. 42/2004, cu modificările şi completările ulterioare, respectiv servicii de supraveghere, prevenire, control şi eradicare a bolilor la animale, a celor transmisibile de la animale la om, protecţia animalelor şi protecţia mediului, servicii de identificare şi înregistrare a animalelor şi a mişcării acestora, în condiţiile legii, precum şi de corectare a eventualelor erori sau neconformităţi generate de nerespectarea termenelor deînregistrare sau de greşeli de înregistrare și serviciile prevăzute la art. 15 alin (7) din Ordonanța Guvernului nr. 42/2004, aprobată cu modificări și compeltări prin Legea 215/2004, cu modificările și completările ulterioare, pentru Circumscripţiile sanitar – veterinare de asistenţă din cadrul judeţului NEAMT, respectiv CSV BORLESTI, lot nr.10

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Other
Hinnanguline väärtus
1,061,098.96
Lepingu lõplik väärtus
1,061,098.96 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SC ANIMAVET TOP EXPERT SRL
Postiaadress: Piatra Soimului, str. Horodistea, nr.3A, judetul Neamt
Linn: Piatra Soimului
Sihtnumber:
Riik: ROU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.