Publications Office of the EU
S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B

  • Avaldatud
    01/03/2024
  • Tähtpäev
    03/04/2024
  • Pakkumuste avamine
    03/04/2024
  • Leping sõlmitud
    11/07/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Stadt Pirmasens - Zentrale Vergabestelle
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DEB37 Pirmasens, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45262100 Tellingute tegemine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
202404031000
Kirjeldus

Gerüstarbeiten - Bauteil B

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/04/2024 10:15
Lepingu sõlmimise meetod
Preis
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Gerüstbau Braunbach & Bernhardt GmbH
Postiaadress:
Linn: Ramstein Miesenbach
Sihtnumber: 66877
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.