Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Carhaix-Plouguer: Prügi ja jäätmetega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Carhaix-Plouguer: Prügi ja jäätmetega seotud teenused

  • Avaldatud
    30/11/2021
  • Tähtpäev
    10/01/2022
  • Pakkumuste avamine
    10/01/2022
  • Leping sõlmitud
    01/04/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
sircob
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRH02 Finistère
Hankija asukoht
NUTS code: FR France
Ärivaldkond (peamine CPV)
90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,140,000.00 EUR
Osade arv
8
Pakkumuse viitenumber
2021-11
Kirjeldus

exploitation des 5 déchèteries du SIRCOB - bas de quai uniquement

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: sircob
Riiklik registrikood: 25290136800065
Postiaadress: 8 avenue Kennedy
Linn: Carhaix Plouguer
NUTSi kood: FR
Sihtnumber: 29270
Riik: FRA
Peamine aadress: https://demat.centraledesmarches.com
Elektrooniliselt aadressil:
https://demat.centraledesmarches.com/7061778
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/01/2022 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.