Publications Office of the EU
Hispaania-Valladolid: Õnnetusjuhtumikindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Valladolid: Õnnetusjuhtumikindlustusteenused

  • Välja kuulutatud
    03/03/2020
  • Avaldatud
    04/05/2020
  • Tähtpäev
    18/05/2020
  • Pakkumuste avamine
    22/05/2020
  • Leping sõlmitud
    30/06/2020
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES41 Castilla y León
Hankija asukoht
NUTS code: ES418 Valladolid
Ärivaldkond (peamine CPV)
66512100 Õnnetusjuhtumikindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,999,600.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,516,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
A2020/001569
Kirjeldus

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/05/2020 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
3,999,600.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
3,516,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Postiaadress: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Linn: Bilbao
Sihtnumber: 48008
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.