Publications Office of the EU
Suministro de líquido espumógeno con destino a los buques de la Armada - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de líquido espumógeno con destino a los buques de la Armada

  • Avaldatud
    11/07/2025
  • Tähtpäev
    11/08/2025
  • Pakkumuste avamine
    12/08/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Dirección de Gestión Económica de la Jefatura de Apoyo Logístico de la Armada
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
24951220 Tulekustutusained
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
310,261.60 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2025/AR40U/00002087E
Kirjeldus

Suministro de líquido espumógeno con destino a los buques de la Armada

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=fX8mNng5RLr%2B3JAijKO%2Bkg%3D%3D
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=fX8mNng5RLr%2B3JAijKO%2Bkg%3D%3D
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/08/2025 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Precio.
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
310,261.60 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.