Publications Office of the EU
Prantsusmaa-La Roche-sur-Yon: Graafilise kujundamise teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-La Roche-sur-Yon: Graafilise kujundamise teenused

  • Avaldatud
    11/03/2017
  • Tähtpäev
    11/04/2017
  • Pakkumuste avamine
    12/04/2017
  • Leping sõlmitud
    15/05/2017
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Département de la Vendée
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRG05 Vendée
Hankija asukoht
NUTS code: FRG05 Vendée
Ärivaldkond (peamine CPV)
79822500 Graafilise kujundamise teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
750,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
17s0020hr
Kirjeldus

L'accord-cadre est fractionné à bons de commande, en application de l'article 80 du décret relatif aux marchés publics. Le montant minimum annuel est de 150 000 EUR HT et le montant maximum annuel de 750 000 EUR HT.
L'accord-cadre sera conclu à compter de sa date de notification au titulaire, pour une durée de 1 an.
Date prévisionnelle de début d'exécution des prestations: début juin 2017.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Département de la Vendée: service marchés
Postiaadress: 40 rue du Maréchal Foch
Linn: La Roche-sur-Yon
NUTSi kood: FR515
Sihtnumber: 85923
Riik: FRA
Kontaktisik: À l'attention de Marie-Laure Pereira
Peamine aadress: http://marchespublics.vendee.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://marchespublics.vendee.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/04/2017 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
750,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: JCDecaux France
Postiaadress: 17 rue Soyer
Linn: Neuilly-sur-Seine
Sihtnumber: 92523
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.