Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Douai: Korterelamute ja eramute ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Douai: Korterelamute ja eramute ehitustööd

  • Avaldatud
    25/10/2021
  • Tähtpäev
    22/11/2021
  • Pakkumuste avamine
    22/11/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
FLOREVIE
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Hankija asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Ärivaldkond (peamine CPV)
45211000 Korterelamute ja eramute ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
16
Pakkumuse viitenumber
2021.44
Kirjeldus

Construction et viabilisation de 83 logements sur l'Avenue de Dunkerque et rue Leveque à Cambrai.
il s'agit de marchés ordinaires de travaux.
décomposition en 2 phases ( phase 1 :52 logements + phase 2 :31 logements) (il s?agit des phases techniques qui seront toutes les 2 à exécuter mais qui ne s'exécuteront pas au même moment, en ce sans aucun affermissement ne sera nécessaire).
16 lots

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marches-publics.info/accueil.htm
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/11/2021 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.