Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Pingetrafod - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Pingetrafod

  • Avaldatud
    06/05/2015
  • Tähtpäev
    09/07/2015
  • Leping sõlmitud
    07/08/2015
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
31172000 Pingetrafod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,840,303.91 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
10,717,410.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
FZ-Z/P075/15
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest:
1) Zaprojektowanie zgodnie ze specyfikacją techniczną i wykonanie 435 sztuk fabrycznie nowych transformatorów 15/0,4 kV, zakończone próbami u producenta:
1.1) 2 szt. 250 kVA olejowy z przepustami typu Euromold lub równoważnymi, o poziomie hałasu <40 dB,
1.2) 180 szt. 400 kVA olejowych z przepustami typu Euromold lub równoważnymi, o poziomie hałasu <40 dB,
1.3) 250 szt. 630 kVA olejowych z przepustami typu Euromold lub równoważnymi, o poziomie hałasu <40 dB,
1.4) 3 szt. 800 kVA olejowych z przepustami typu Euromold lub równoważnymi, o poziomie hałasu <40 dB
2) Termin wykonania ostatniej partii zamówienia nie później niż do dnia 30 czerwca 2018 roku;
3) Dostawa Przedmiotu zamówienia wraz z transportem będzie następowała sukcesywnie partiami w ilościach i terminach uzgodnionych z Zamawiającym, na podstawie osobnych zleceń;
4) Miejscem dostawy będzie Magazyn Główny Zamawiającego zlokalizowany przy ul. Nieświeskiej 52 w Warszawie;
5) Udzielenie gwarancji na okres co najmniej 60 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego każdego transformatora;
6) Szkolenie personelu dla 10 uczestników i obejmujące co najmniej 16 godzin zegarowych zajęć praktycznych i teoretycznych.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
2,840,303.91 EUR
Lepingu lõplik väärtus
10,717,410.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ormazabal Polska Sp. z o.o.
Postiaadress: ul. Struga 23/601
Linn: Zgierz
Sihtnumber: 95-100
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.