Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Polüfunktsionaalsete hoonete ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Ostrava: Polüfunktsionaalsete hoonete ehitustööd

  • Avaldatud
    15/05/2012
  • Tähtpäev
    19/06/2012
  • Pakkumuste avamine
    19/06/2012
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45211350 Polüfunktsionaalsete hoonete ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
302,751,154.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Předmětem veřejné zakázky je výstavba stavebního objektu – Stavby I – tvořícího základní část budoucího superpočítačového centra v rámci projektu IT4Innovations. Předmět plnění veřejné zakázky sestává z těchto plnění:
a) stavební práce (zahrnuje dodávky technologických celků);
b) ostatní související činnosti, služby a dodávky jako nezbytná a neoddělitelná součást předmětu plnění.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.
Riiklik registrikood: 28468414
Postiaadress: Na Pankráci 1683
Linn: Praha 4
Sihtnumber: 140 00
Riik: CZE
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/06/2012 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
302,751,154.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.