Publications Office of the EU
Madalmaad-Hasselt: Majandusarvestus-, auditeerimis- ja maksuteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Madalmaad-Hasselt: Majandusarvestus-, auditeerimis- ja maksuteenused

  • Avaldatud
    11/10/2022
  • Tähtpäev
    15/11/2022
  • Pakkumuste avamine
    15/11/2022
  • Leping sõlmitud
    22/12/2022
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Gemeente Zwartewaterland
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NL21 Overijssel
Hankija asukoht
NUTS code: NL21 Overijssel
Ärivaldkond (peamine CPV)
79200000 Majandusarvestus-, auditeerimis- ja maksuteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
51,250.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

De gemeente Zwartewaterland wenst een overeenkomst af te sluiten met één dienstverlener voor het uitvoeren van de Verbijzonderde Interne Controle.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gemeente Zwartewaterland
Postiaadress: Postbus 23
Linn: Hasselt
NUTSi kood: NL21
Sihtnumber: 8060AA
Riik: NLD
Kontaktisik: Larissa van Unen
Peamine aadress: https://www.ssc-ons.nl/
Elektrooniliselt aadressil:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=342999&B=CTMSOLUTION
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/11/2022 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
51,250.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: E&M Consultants B.V.
Postiaadress: Ridderstraat 10
Linn: Hattem
Sihtnumber: 8051EH
Riik: NLD
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.