Publications Office of the EU
Hispaania-Tremp: Sotsiaalteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Tremp: Sotsiaalteenused

  • Avaldatud
    27/11/2020
  • Tähtpäev
    22/12/2020
  • Tühistatud
    23/02/2021
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Consell Comarcal del Pallars Jussà
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES513 Lleida
Hankija asukoht
NUTS code: ES513 Lleida
Ärivaldkond (peamine CPV)
85320000 Sotsiaalteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,012,537.25 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
98/2020
Kirjeldus

Contratación del servició de ayuda a Domicilio del Consell Comarcal del Pallars Jussà.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Consell Comarcal del Pallars Jussà
Riiklik registrikood: P7500014A
Postiaadress: C/ Soldevila, 18
Linn: Tremp
NUTSi kood: ES513
Sihtnumber: 25620
Riik: ESP
Kontaktisik: Secretaria
Peamine aadress: www.pallarsjussa.cat
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
11/01/2021 12:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,012,537.25 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.