Publications Office of the EU
Bulgaaria-Targovishte: Meditsiinilised tarbekaubad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Targovishte: Meditsiinilised tarbekaubad

  • Avaldatud
    31/10/2017
  • Tähtpäev
    04/12/2017
  • Pakkumuste avamine
    05/12/2017
  • Leping sõlmitud
    21/02/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
„Многопрофилна болница за активно лечение — Търговище“ АД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG334 Търговище
Hankija asukoht
NUTS code: BG334 Търговище
Ärivaldkond (peamine CPV)
33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,070,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,149,144.91 BGN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Доставка на медицински изделия за нуждите на „МБАЛ — Търговище“ АД.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: „МБАЛ — Търговище“ АД
Riiklik registrikood: 125501290
Postiaadress: кв. Запад
Linn: Търговище
NUTSi kood: BG334
Sihtnumber: 7700
Riik: BGR
Kontaktisik: Николай Стойчев
Peamine aadress: http://zop.mbaltg-op.com/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/12/2017 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.