Publications Office of the EU
Hispaania-Barcelona: Suurarvutite hooldus - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Barcelona: Suurarvutite hooldus

  • Välja kuulutatud
    27/01/2023
  • Avaldatud
    19/04/2023
  • Tähtpäev
    04/05/2023
  • Pakkumuste avamine
    17/05/2023
  • Leping sõlmitud
    19/09/2023
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Hankija asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Ärivaldkond (peamine CPV)
50312110 Suurarvutite hooldus
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
242,762.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
242,762.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2022/0028776
Kirjeldus

Mantenimiento de la plataforma de almacenamiento y backup DELL del Organismo de Gestión Tributaria de la Diputación de Barcelona

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Riiklik registrikood: P0800000B
Postiaadress: C/ Londres, 55, 5ª planta
Linn: Barcelona
NUTSi kood: ES511
Sihtnumber: 08036
Riik: ESP
Peamine aadress: http://www.diba.cat
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/05/2023 08:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
242,762.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
242,762.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: DELL COMPUTER, SAU
Postiaadress:
Linn: Madrid
Sihtnumber:
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.