Publications Office of the EU
Poola-Nowy Sącz: Lumekoristusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Nowy Sącz: Lumekoristusteenused

  • Avaldatud
    13/10/2021
  • Tähtpäev
    25/10/2021
  • Tühistatud
    12/11/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL218 Nowosądecki
Hankija asukoht
NUTS code: PL218 Nowosądecki
Ärivaldkond (peamine CPV)
90620000 Lumekoristusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
PZD-ZAM.261.69.2021.SC
Kirjeldus

1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie zimowym 2021/2022 i 2022/2023.
2. Łączna długość dróg objętych usługą zimowego utrzymania dróg objętych niniejszym postępowaniem wynosi: 37,67 km wg standardu IV.
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu
Riiklik registrikood: 7343544080
Postiaadress: ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 136
Linn: Nowy Sącz
NUTSi kood: PL218
Sihtnumber: 33-300
Riik: POL
Kontaktisik: Sylwia Chodubska
Peamine aadress: http://pzd.nowy-sacz.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
25/10/2021 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.