-
Avaldatud30/10/2023
-
Tähtpäev30/11/2023
-
Pakkumuste avamine30/11/2023
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Poola-Łubowo: Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Przedmiot zamówienia obejmuje „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Łubowo od 1 stycznia 2024r. do 31 grudnia 2024r.” oraz udostępnienie pojemników na odpady komunalne niesegregowane (zmieszane) oraz worków i pojemników zbiorczych (dzwonów) na odpady zbierane selektywnie, a także odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOKu) i zorganizowanie dwa razy w roku odbioru odpadów w systemie objazdowym ”u źródła” wg poniższych wytycznych. Dbałość o należyty stan sanitarny i porządkowy terenu oraz wyposażenia PSZOKu należy do Wykonawcy. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do zbiórki i transportu wynosi 2405,46 Mg/12 m-cy.
Ametlik nimi: Gmina Łubowo
Riiklik registrikood: 631259459
Postiaadress: Łubowo 1
Linn: Łubowo
NUTSi kood: PL418
Sihtnumber: 62-260
Riik: POL
Kontaktisik: Tomasz Hartwich
Peamine aadress: www.lubowo.pl
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.