Publications Office of the EU
Hispaania-Barcelona: Fotokopeer- ja trükiseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Barcelona: Fotokopeer- ja trükiseadmed

  • Avaldatud
    06/05/2022
  • Tähtpäev
    06/06/2022
  • Pakkumuste avamine
    20/06/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Consorcio de la Zona Franca de Barcelona
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Hankija asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Ärivaldkond (peamine CPV)
30120000 Fotokopeer- ja trükiseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
303,060.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
18/2022
Kirjeldus

El objeto del contrato lo constituye un servicio de impresión gestionada de forma homogénea en todas las sedes y edificios del CZFB, integrado con el sistema de administración de impresión y el mantenimiento preventivo y correctivo de los equipos y sistemas necesarios.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Consorcio de la Zona Franca de Barcelona
Riiklik registrikood: Q0876006H
Postiaadress: Avda. Parc Logistic, 2-10 Pol. Ind. Zona Franca
Linn: Barcelona
NUTSi kood: ES511
Sihtnumber: 08040
Riik: ESP
Kontaktisik: Consorcio de la Zona Franca de Barcelona
Peamine aadress: http://www.elconsorci.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/06/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
303,060.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.