Publications Office of the EU
Belgia-Gent: Lao juhtimissüsteem - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Gent: Lao juhtimissüsteem

  • Avaldatud
    24/06/2020
  • Tähtpäev
    17/07/2020
  • Leping sõlmitud
    22/10/2020
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Bio Base Europe Pilot Plant vzw
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Hankija asukoht
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Ärivaldkond (peamine CPV)
42965100 Lao juhtimissüsteem
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
656,720.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
BBEPP-2020-BD-0616-384-F03_0
Kirjeldus

Kandidatuurstelling voor een overeenkomst voor de levering, installatie en onderhoud van een ERP-systeem voor de Pilot Plant.
Het is een ERP totaalsysteem van bestelaanvraag tot facturatie en stockbeheer voor een ISO 9001 en FSSC 22000 gecertificeerd bedrijf.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=BBEPP-2020-BD-0616-384-F02
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
656,720.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ESC bvba
Postiaadress:
Linn: Nazareth
Sihtnumber: 9810
Riik: BEL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.