Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Kütused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Varssavi: Kütused

  • Avaldatud
    08/07/2019
  • Tähtpäev
    09/08/2019
  • Tühistatud
    09/09/2019
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Ärivaldkond (peamine CPV)
09100000 Kütused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,395,763.50 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
246,854.85 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
11
Pakkumuse viitenumber
SZ.ROZ.281.225.2019
Kirjeldus

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna, stosownie do zgłaszanego zapotrzebowania paliwa żeglugowego MGO (części I-V), oleju napędowego (części VI-XI) wraz z usługą tankowania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SIWZ.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Riiklik registrikood: 368302575
Postiaadress: ul. Grzybowska 80/82
Linn: Warszawa
NUTSi kood: PL424
Sihtnumber: 00-844
Riik: POL
Kontaktisik: Justyna Kotowicz
Peamine aadress: www.szczecin.wody.gov.pl/
Elektrooniliselt aadressil:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Default.aspx
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/08/2019 11:00
CPV kood

09100000 - Kütused

09130000 - Nafta ja destillaadid

09134000 - Gaasiõlid

Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.