Publications Office of the EU
APP.38/2024 – Elektrooniline avatud hankemenetlus Euroopa hankemenetluses Rosolina (RO) omavalitsusüksuses Veneto Agricoltura Orthofloricultural Experimental Centre’is (Veneto Agricoltura orthoflorikultuuri eksperimentaalkeskus) püsiva serrikultuuritehase paigaldamisega varustamiseks. CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

APP.38/2024 – Elektrooniline avatud hankemenetlus Euroopa hankemenetluses Rosolina (RO) omavalitsusüksuses Veneto Agricoltura Orthofloricultural Experimental Centre’is (Veneto Agricoltura orthoflorikultuuri eksperimentaalkeskus) püsiva serrikultuuritehase paigaldamisega varustamiseks. CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005

  • Leping sõlmitud
    03/05/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
AGENZIA VENETA PER L'INNOVAZIONE DEL SETTORE PRIMARIO - VENETO AGRICOLTURA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ITH36 Padova
Ärivaldkond (peamine CPV)
44211500 Kasvuhooned
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
266,624.40 EUR
Pakkumuse viitenumber
APP. 38/2023
Kirjeldus

Euroopa avatud elektrooniline pakkumismenetlus Rosolina omavalitsusüksuses (RO) asuva Veneto Agricoltura Orthofloricultural Experimental Centre’i (Veneto Agricoltura orthoflorikultuuri katsekeskus) kindla serricultural plant’i paigaldamisega seotud tarnelepingu sõlmimiseks. CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Prezzo
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
266,624.40 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: IDROTERM SERRE SRL
Postiaadress:
Linn: PORTO MANTOVANO
Sihtnumber: 46047
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.