Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Ivry-sur-Seine: Keskkütteseadmete remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Ivry-sur-Seine: Keskkütteseadmete remondi- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    27/05/2022
  • Tähtpäev
    27/06/2022
  • Pakkumuste avamine
    27/06/2022
  • Leping sõlmitud
    17/08/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
A.D.E.F
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Ärivaldkond (peamine CPV)
50720000 Keskkütteseadmete remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,560,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,515,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Le contrat à pour objet le pilotage et l'entretien des installations de chauffage et de production d'eau chaude collective de l'ADEF implantées sur l'ensemble de l'Ile de France.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://publication.marchesonline.com/publication/extern/apcConsultationAcces.do?idConsultation=MzY0MTI4Ng%3D%3D
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/06/2022 14:30
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.