Publications Office of the EU
Saksamaa-Esslingen am Neckar: Hoonete puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Esslingen am Neckar: Hoonete puhastusteenused

  • Avaldatud
    28/04/2023
  • Tähtpäev
    14/06/2023
  • Pakkumuste avamine
    14/06/2023
  • Leping sõlmitud
    03/07/2023
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Stadt Esslingen am Neckar, Städtische Gebäude Esslingen, Baurechtsamt, Vergabestelle
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE113 Esslingen
Hankija asukoht
NUTS code: DE113 Esslingen
Ärivaldkond (peamine CPV)
90911200 Hoonete puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.04 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
D-SGE-2023-001-1406
Kirjeldus

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigungsarbeiten

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.Vergabe24.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/06/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.