Publications Office of the EU
Zahnklinik Neubau Zentralsterilisation MTP-Planung - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zahnklinik Neubau Zentralsterilisation MTP-Planung

  • Avaldatud
    12/07/2024
  • Tähtpäev
    29/07/2024
  • Pakkumuste avamine
    29/07/2024
  • Leping sõlmitud
    24/02/2025
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Universitätsklinikum Bonn AöR
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
-1.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2024-038-740
Kirjeldus

Fachplanung Medizintechnik Labore zum Bauvorhaben Geb. 355 Zahnklinik Neubau einer Zentralsterilisation am Universitätsklinikum Bonn

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU5E
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU5E
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/07/2024 10:10
Lepingu sõlmimise meetod
Honorarangebot
Hinnanguline väärtus
1.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
-1.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: gsm Gesellschaft für Sicherheit in der Medizintechnik GmbH
Postiaadress:
Linn: Wien
Sihtnumber: 1180
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.