Publications Office of the EU
Slovakkia-Bratislava: Elektrotehnilised seadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakkia-Bratislava: Elektrotehnilised seadmed

  • Avaldatud
    04/08/2018
  • Tähtpäev
    16/10/2018
  • Tühistatud
    22/03/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SK Slovensko
Hankija asukoht
NUTS code: SK Slovensko
Ärivaldkond (peamine CPV)
31730000 Elektrotehnilised seadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
163,766,834.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
V201812
Kirjeldus

Predmetom zákazky je dodávka technických zariadení serverov a storage:
1. Servery platformy x86
2. Servery platformy Risc
3. Operačný systém k serverom, software
4. Diskové polia
5. Zálohovacie a archivačné knižnice
6. Iná súvisiaca infraštruktúra
Súčasťou predmetu zákazky sú aj všetky súvisiace licencie a služby zabezpečenia 4-ročnej servisnej podpory
dodávaných zariadení a služby, ktoré priamo súvisia s dodaním konkrétneho požadovaného tovaru, t.j. konfigurácia a
inštalácia týchto technických zariadení, doprava na miesto určenia (spojená s vykládkou tovaru, likvidáciou obalov).
Verejný obstarávateľ zároveň požaduje oceniť služby súvisiace s plnením predmetu zákazky: služby technického
špecialistu (senior, junior).

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://eo.eks.sk/ElektronickaTabula/Detail/15
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
163,766,834.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.